מערכת שעות – סטודיו בתנועה – כפר סבא

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
13:00
גמישות ואקרובטיקה-1
13:15
14:00
נועה קדוש
14:00
גמישות ואקרובטיקה-2
14:00
14:45
נועה קדוש

גמישות ואקרובטיקה- 3
14:45
15:30
נועה קדוש
15:00
להקת "movement"
15:45
16:45
טלי

ג'אזצ'יק
16:45
17:30
טלי

מחול יצירתי- טרום וחובה
17:30
18:15
יפית

הפרוייקט ח'-י"ב
18:30
20:00
ג'אז ד'-ה'
15:45
16:45
טלי

ג'אז ח'-ט'
16:45
18:00
טלי
16:00
מחול יצירתי –חובה
16:15
17:00
יעלי
להקת "movement"
16:00
17:00
יעלי
היפ הופ ב'-ג'
16:15
17:00
לירון
17:00
מחול יצירתי – טרום חובה
17:00
17:45
יעלי

ג'אז ב'
17:45
18:30
טלי

ג'אז ג'
18:30
19:15
טלי

להקת "Motion"
19:15
20:15
קלאסי ב'-ג'
17:00
17:45
אסי

קלאסצ'יק
17:45
18:30
יעלי

קלאסי ד'-ה'
18:30
19:30
יעלי

קלאסי ח'-ט'
19:30
20:30
יעלי

ג'אז מודרני נשים טלי
20:30
21:30
טלי
היפ הופ ד'-ה'
17:00
17:45
לירון

היפ הופ ו'-ז'
17:45
18:45
דור

היפ הופ ח'-ט'
18:45
19:45
דור

היפ הופ י'-י"ב
19:45
20:45
דור

היפ הופ נשים
20:45
21:45
דור
18:00
קלאסי 1
18:00
19:30
אדר

פוינט
19:30
20:15
אדר

קלאסי 2
20:15
21:45
אדר
19:00
20:00
ג'אז  י'
20:00
21:15
טלי
21:00

ראשון

  • להקת "movement"
    15:45 - 16:45
  • ג'אזצ'יק
    16:45 - 17:30
  • מחול יצירתי- טרום וחובה
    17:30 - 18:15
  • הפרוייקט ח'-י"ב
    18:30 - 20:00
  • ג'אז  י'
    20:00 - 21:15

שני

  • ג'אז ד'-ה'
    15:45 - 16:45
  • ג'אז ח'-ט'
    16:45 - 18:00
  • קלאסי 1
    18:00 - 19:30
  • פוינט
    19:30 - 20:15
  • קלאסי 2
    20:15 - 21:45

שלישי

  • מחול יצירתי –חובה
    16:15 - 17:00
  • מחול יצירתי – טרום חובה
    17:00 - 17:45
  • ג'אז ב'
    17:45 - 18:30
  • ג'אז ג'
    18:30 - 19:15
  • להקת "Motion"
    19:15 - 20:15

רביעי

  • להקת "movement"
    16:00 - 17:00
  • קלאסי ב'-ג'
    17:00 - 17:45
  • קלאסצ'יק
    17:45 - 18:30
  • קלאסי ד'-ה'
    18:30 - 19:30
  • קלאסי ח'-ט'
    19:30 - 20:30
  • ג'אז מודרני נשים טלי
    20:30 - 21:30

חמישי

  • היפ הופ ב'-ג'
    16:15 - 17:00
  • היפ הופ ד'-ה'
    17:00 - 17:45
  • היפ הופ ו'-ז'
    17:45 - 18:45
  • היפ הופ ח'-ט'
    18:45 - 19:45
  • היפ הופ י'-י"ב
    19:45 - 20:45
  • היפ הופ נשים
    20:45 - 21:45

שישי

  • גמישות ואקרובטיקה-1
    13:15 - 14:00
  • גמישות ואקרובטיקה-2
    14:00 - 14:45
  • גמישות ואקרובטיקה- 3
    14:45 - 15:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
13:00
גמישות ואקרובטיקה-1
13:15
14:00
נועה קדוש
14:00
גמישות ואקרובטיקה-2
14:00
14:45
נועה קדוש

גמישות ואקרובטיקה- 3
14:45
15:30
נועה קדוש
15:00
להקת "movement"
15:45
16:45
טלי

ג'אזצ'יק
16:45
17:30
טלי

מחול יצירתי- טרום וחובה
17:30
18:15
יפית

הפרוייקט ח'-י"ב
18:30
20:00
ג'אז ד'-ה'
15:45
16:45
טלי

ג'אז ח'-ט'
16:45
18:00
טלי
16:00
מחול יצירתי –חובה
16:15
17:00
יעלי
להקת "movement"
16:00
17:00
יעלי
היפ הופ ב'-ג'
16:15
17:00
לירון
17:00
מחול יצירתי – טרום חובה
17:00
17:45
יעלי

ג'אז ב'
17:45
18:30
טלי

ג'אז ג'
18:30
19:15
טלי

להקת "Motion"
19:15
20:15
קלאסי ב'-ג'
17:00
17:45
אסי

קלאסצ'יק
17:45
18:30
יעלי

קלאסי ד'-ה'
18:30
19:30
יעלי

קלאסי ח'-ט'
19:30
20:30
יעלי

ג'אז מודרני נשים טלי
20:30
21:30
טלי
היפ הופ ד'-ה'
17:00
17:45
לירון

היפ הופ ו'-ז'
17:45
18:45
דור

היפ הופ ח'-ט'
18:45
19:45
דור

היפ הופ י'-י"ב
19:45
20:45
דור

היפ הופ נשים
20:45
21:45
דור
18:00
קלאסי 1
18:00
19:30
אדר

פוינט
19:30
20:15
אדר

קלאסי 2
20:15
21:45
אדר
19:00
20:00
ג'אז  י'
20:00
21:15
טלי
21:00

ראשון

  • להקת "movement"
    15:45 - 16:45
  • ג'אזצ'יק
    16:45 - 17:30
  • מחול יצירתי- טרום וחובה
    17:30 - 18:15
  • הפרוייקט ח'-י"ב
    18:30 - 20:00
  • ג'אז  י'
    20:00 - 21:15

שני

  • ג'אז ד'-ה'
    15:45 - 16:45
  • ג'אז ח'-ט'
    16:45 - 18:00
  • קלאסי 1
    18:00 - 19:30
  • פוינט
    19:30 - 20:15
  • קלאסי 2
    20:15 - 21:45

שלישי

  • מחול יצירתי –חובה
    16:15 - 17:00
  • מחול יצירתי – טרום חובה
    17:00 - 17:45
  • ג'אז ב'
    17:45 - 18:30
  • ג'אז ג'
    18:30 - 19:15
  • להקת "Motion"
    19:15 - 20:15

רביעי

  • להקת "movement"
    16:00 - 17:00
  • קלאסי ב'-ג'
    17:00 - 17:45
  • קלאסצ'יק
    17:45 - 18:30
  • קלאסי ד'-ה'
    18:30 - 19:30
  • קלאסי ח'-ט'
    19:30 - 20:30
  • ג'אז מודרני נשים טלי
    20:30 - 21:30

חמישי

  • היפ הופ ב'-ג'
    16:15 - 17:00
  • היפ הופ ד'-ה'
    17:00 - 17:45
  • היפ הופ ו'-ז'
    17:45 - 18:45
  • היפ הופ ח'-ט'
    18:45 - 19:45
  • היפ הופ י'-י"ב
    19:45 - 20:45
  • היפ הופ נשים
    20:45 - 21:45

שישי

  • גמישות ואקרובטיקה-1
    13:15 - 14:00
  • גמישות ואקרובטיקה-2
    14:00 - 14:45
  • גמישות ואקרובטיקה- 3
    14:45 - 15:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
13:00
גמישות ואקרובטיקה-1
13:15
14:00
נועה קדוש
14:00
גמישות ואקרובטיקה-2
14:00
14:45
נועה קדוש

גמישות ואקרובטיקה- 3
14:45
15:30
נועה קדוש
15:00

שישי

  • גמישות ואקרובטיקה-1
    13:15 - 14:00
  • גמישות ואקרובטיקה-2
    14:00 - 14:45
  • גמישות ואקרובטיקה- 3
    14:45 - 15:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
17:00
קלאסי ב'-ג'
17:00
17:45
אסי

קלאסצ'יק
17:45
18:30
יעלי

קלאסי ד'-ה'
18:30
19:30
יעלי

קלאסי ח'-ט'
19:30
20:30
יעלי
18:00
קלאסי 1
18:00
19:30
אדר

פוינט
19:30
20:15
אדר

קלאסי 2
20:15
21:45
אדר
19:00
20:00
21:00

שני

  • קלאסי 1
    18:00 - 19:30
  • פוינט
    19:30 - 20:15
  • קלאסי 2
    20:15 - 21:45

רביעי

  • קלאסי ב'-ג'
    17:00 - 17:45
  • קלאסצ'יק
    17:45 - 18:30
  • קלאסי ד'-ה'
    18:30 - 19:30
  • קלאסי ח'-ט'
    19:30 - 20:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
15:00
ג'אז ד'-ה'
15:45
16:45
טלי

ג'אז ח'-ט'
16:45
18:00
טלי
16:00
ג'אזצ'יק
16:45
17:30
טלי
17:00
ג'אז ב'
17:45
18:30
טלי

ג'אז ג'
18:30
19:15
טלי
18:00
19:00
20:00
ג'אז  י'
20:00
21:15
טלי
ג'אז מודרני נשים טלי
20:30
21:30
טלי
21:00

ראשון

  • ג'אזצ'יק
    16:45 - 17:30
  • ג'אז  י'
    20:00 - 21:15

שני

  • ג'אז ד'-ה'
    15:45 - 16:45
  • ג'אז ח'-ט'
    16:45 - 18:00

שלישי

  • ג'אז ב'
    17:45 - 18:30
  • ג'אז ג'
    18:30 - 19:15

רביעי

  • ג'אז מודרני נשים טלי
    20:30 - 21:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
16:00
היפ הופ ב'-ג'
16:15
17:00
לירון
17:00
היפ הופ ד'-ה'
17:00
17:45
לירון

היפ הופ ו'-ז'
17:45
18:45
דור

היפ הופ ח'-ט'
18:45
19:45
דור

היפ הופ י'-י"ב
19:45
20:45
דור

היפ הופ נשים
20:45
21:45
דור
18:00
19:00
20:00
21:00

חמישי

  • היפ הופ ב'-ג'
    16:15 - 17:00
  • היפ הופ ד'-ה'
    17:00 - 17:45
  • היפ הופ ו'-ז'
    17:45 - 18:45
  • היפ הופ ח'-ט'
    18:45 - 19:45
  • היפ הופ י'-י"ב
    19:45 - 20:45
  • היפ הופ נשים
    20:45 - 21:45
No events available in מודרני category!
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
16:00
מחול יצירתי –חובה
16:15
17:00
יעלי
17:00
מחול יצירתי- טרום וחובה
17:30
18:15
יפית
מחול יצירתי – טרום חובה
17:00
17:45
יעלי
18:00

ראשון

  • מחול יצירתי- טרום וחובה
    17:30 - 18:15

שלישי

  • מחול יצירתי –חובה
    16:15 - 17:00
  • מחול יצירתי – טרום חובה
    17:00 - 17:45
No events available!