מערכת שעות – סטודיו בתנועה – כפר סבא

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
13:00
גמישות ואקרובטיקה-1
13:15
14:00
נועה קדוש
14:00
גמישות ואקרובטיקה-2
14:00
14:45
נועה קדוש

גמישות ואקרובטיקה- 3
14:45
15:30
נועה קדוש
15:00
ג'אז קנוי ה-ו
15:30
16:30
טלי

ג'אז ד
16:00
16:45
ספיר

ג'אז מוצ'ינה א-ב
16:30
17:15
טלי

ג'אז קוניסי ג'
17:15
18:00
טלי

ג'אז א-ב
17:30
18:15
ספיר

ג'אז פרסטו ד'
18:00
18:45
טלי

ג'אז ג
18:15
19:00
ספיר

ג'אז מובמנט ז'
18:45
19:45
טלי

ג'אז מוואדו ח-ט
19:45
20:45
טלי

ג'אז  הרקאו י-י"ב
20:45
22:00
טלי
היפ הופ ד-ה-ו
15:30
16:15
לירון

היפ הופ קוניסי ג'
16:15
17:00
לירון
16:00
מודרני חטיבה
16:00
17:00
אסי
מחול יצירתי –חובה
16:15
17:00
יעלי
קלאסי אינדונג חובה- א
16:30
17:15
יעלי

מחול יצירתי – טרום וחובה
17:15
18:00
יעלי
17:00
קומפוזיציה חטיבה תיכון
17:00
18:15
אסי

מודרני תיכון
18:15
19:15
אסי

בלט קלאסי
19:30
21:00
אדר
מחול יצירתי – ט. טרום חובה
17:00
17:45
יעלי

ג'אז אינדונג חובה- א
17:45
18:30
יעלי

קלאסי ה-ו
18:30
19:30
יעלי

קלאסי חטיבה
19:30
20:25
יעלי
היפ הופ מוצ'ינה
17:00
17:45
לירון

היפ הופ פרסטו ד'
17:45
18:30
לירון

היפ הופ קנוי ה-ו
18:30
19:30
לירון

פיוז'ן -חטיבה
19:30
20:45
דור

פיוז'ן - תיכון
20:45
22:00
דור
18:00
קלאסי מוצ'ינה א-ב
18:00
18:45
יעלי

קלאסי ג-ד
18:45
19:30
יעלי

היפ הופ חטיבה
19:30
20:45
שרון

היפ הופ תיכון
20:45
21:45
שרון
19:00
20:00
21:00
פוינט
21:00
22:00
אדר

ראשון

  • ג'אז קנוי ה-ו
    15:30 - 16:30
  • ג'אז ד
    16:00 - 16:45
  • ג'אז מוצ'ינה א-ב
    16:30 - 17:15
  • ג'אז קוניסי ג'
    17:15 - 18:00
  • ג'אז א-ב
    17:30 - 18:15
  • ג'אז פרסטו ד'
    18:00 - 18:45
  • ג'אז ג
    18:15 - 19:00
  • ג'אז מובמנט ז'
    18:45 - 19:45
  • ג'אז מוואדו ח-ט
    19:45 - 20:45
  • ג'אז  הרקאו י-י"ב
    20:45 - 22:00

שני

  • מודרני חטיבה
    16:00 - 17:00
  • קומפוזיציה חטיבה תיכון
    17:00 - 18:15
  • מודרני תיכון
    18:15 - 19:15
  • בלט קלאסי
    19:30 - 21:00
  • פוינט
    21:00 - 22:00

שלישי

  • מחול יצירתי –חובה
    16:15 - 17:00
  • מחול יצירתי – ט. טרום חובה
    17:00 - 17:45
  • ג'אז אינדונג חובה- א
    17:45 - 18:30
  • קלאסי ה-ו
    18:30 - 19:30
  • קלאסי חטיבה
    19:30 - 20:25

רביעי

  • היפ הופ ד-ה-ו
    15:30 - 16:15
  • היפ הופ קוניסי ג'
    16:15 - 17:00
  • היפ הופ מוצ'ינה
    17:00 - 17:45
  • היפ הופ פרסטו ד'
    17:45 - 18:30
  • היפ הופ קנוי ה-ו
    18:30 - 19:30
  • פיוז'ן -חטיבה
    19:30 - 20:45
  • פיוז'ן - תיכון
    20:45 - 22:00

חמישי

  • קלאסי אינדונג חובה- א
    16:30 - 17:15
  • מחול יצירתי – טרום וחובה
    17:15 - 18:00
  • קלאסי מוצ'ינה א-ב
    18:00 - 18:45
  • קלאסי ג-ד
    18:45 - 19:30
  • היפ הופ חטיבה
    19:30 - 20:45
  • היפ הופ תיכון
    20:45 - 21:45

שישי

  • גמישות ואקרובטיקה-1
    13:15 - 14:00
  • גמישות ואקרובטיקה-2
    14:00 - 14:45
  • גמישות ואקרובטיקה- 3
    14:45 - 15:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
13:00
גמישות ואקרובטיקה-1
13:15
14:00
נועה קדוש
14:00
גמישות ואקרובטיקה-2
14:00
14:45
נועה קדוש

גמישות ואקרובטיקה- 3
14:45
15:30
נועה קדוש
15:00
ג'אז קנוי ה-ו
15:30
16:30
טלי

ג'אז מוצ'ינה א-ב
16:30
17:15
טלי

ג'אז קוניסי ג'
17:15
18:00
טלי
היפ הופ ד-ה-ו
15:30
16:15
לירון

היפ הופ קוניסי ג'
16:15
17:00
לירון
16:00
מודרני חטיבה
16:00
17:00
אסי
מחול יצירתי –חובה
16:15
17:00
יעלי
קלאסי אינדונג חובה- א
16:30
17:15
יעלי

מחול יצירתי – טרום וחובה
17:15
18:00
יעלי
17:00
קומפוזיציה חטיבה תיכון
17:00
18:15
אסי

מודרני תיכון
18:15
19:15
אסי

בלט קלאסי
19:30
21:00
אדר
מחול יצירתי – ט. טרום חובה
17:00
17:45
יעלי

ג'אז אינדונג חובה- א
17:45
18:30
יעלי

קלאסי ה-ו
18:30
19:30
יעלי

קלאסי חטיבה
19:30
20:25
יעלי
היפ הופ מוצ'ינה
17:00
17:45
לירון

היפ הופ פרסטו ד'
17:45
18:30
לירון

היפ הופ קנוי ה-ו
18:30
19:30
לירון

פיוז'ן -חטיבה
19:30
20:45
דור

פיוז'ן - תיכון
20:45
22:00
דור
18:00
ג'אז פרסטו ד'
18:00
18:45
טלי

ג'אז מובמנט ז'
18:45
19:45
טלי

ג'אז מוואדו ח-ט
19:45
20:45
טלי

ג'אז  הרקאו י-י"ב
20:45
22:00
טלי
קלאסי מוצ'ינה א-ב
18:00
18:45
יעלי

קלאסי ג-ד
18:45
19:30
יעלי

היפ הופ חטיבה
19:30
20:45
שרון

היפ הופ תיכון
20:45
21:45
שרון
19:00
20:00
21:00
פוינט
21:00
22:00
אדר

ראשון

  • ג'אז קנוי ה-ו
    15:30 - 16:30
  • ג'אז מוצ'ינה א-ב
    16:30 - 17:15
  • ג'אז קוניסי ג'
    17:15 - 18:00
  • ג'אז פרסטו ד'
    18:00 - 18:45
  • ג'אז מובמנט ז'
    18:45 - 19:45
  • ג'אז מוואדו ח-ט
    19:45 - 20:45
  • ג'אז  הרקאו י-י"ב
    20:45 - 22:00

שני

  • מודרני חטיבה
    16:00 - 17:00
  • קומפוזיציה חטיבה תיכון
    17:00 - 18:15
  • מודרני תיכון
    18:15 - 19:15
  • בלט קלאסי
    19:30 - 21:00
  • פוינט
    21:00 - 22:00

שלישי

  • מחול יצירתי –חובה
    16:15 - 17:00
  • מחול יצירתי – ט. טרום חובה
    17:00 - 17:45
  • ג'אז אינדונג חובה- א
    17:45 - 18:30
  • קלאסי ה-ו
    18:30 - 19:30
  • קלאסי חטיבה
    19:30 - 20:25

רביעי

  • היפ הופ ד-ה-ו
    15:30 - 16:15
  • היפ הופ קוניסי ג'
    16:15 - 17:00
  • היפ הופ מוצ'ינה
    17:00 - 17:45
  • היפ הופ פרסטו ד'
    17:45 - 18:30
  • היפ הופ קנוי ה-ו
    18:30 - 19:30
  • פיוז'ן -חטיבה
    19:30 - 20:45
  • פיוז'ן - תיכון
    20:45 - 22:00

חמישי

  • קלאסי אינדונג חובה- א
    16:30 - 17:15
  • מחול יצירתי – טרום וחובה
    17:15 - 18:00
  • קלאסי מוצ'ינה א-ב
    18:00 - 18:45
  • קלאסי ג-ד
    18:45 - 19:30
  • היפ הופ חטיבה
    19:30 - 20:45
  • היפ הופ תיכון
    20:45 - 21:45

שישי

  • גמישות ואקרובטיקה-1
    13:15 - 14:00
  • גמישות ואקרובטיקה-2
    14:00 - 14:45
  • גמישות ואקרובטיקה- 3
    14:45 - 15:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
13:00
גמישות ואקרובטיקה-1
13:15
14:00
נועה קדוש
14:00
גמישות ואקרובטיקה-2
14:00
14:45
נועה קדוש

גמישות ואקרובטיקה- 3
14:45
15:30
נועה קדוש
15:00

שישי

  • גמישות ואקרובטיקה-1
    13:15 - 14:00
  • גמישות ואקרובטיקה-2
    14:00 - 14:45
  • גמישות ואקרובטיקה- 3
    14:45 - 15:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
16:00
קלאסי אינדונג חובה- א
16:30
17:15
יעלי
17:00
18:00
קלאסי ה-ו
18:30
19:30
יעלי

קלאסי חטיבה
19:30
20:25
יעלי
קלאסי מוצ'ינה א-ב
18:00
18:45
יעלי

קלאסי ג-ד
18:45
19:30
יעלי
19:00
בלט קלאסי
19:30
21:00
אדר
20:00
21:00
פוינט
21:00
22:00
אדר

שני

  • בלט קלאסי
    19:30 - 21:00
  • פוינט
    21:00 - 22:00

שלישי

  • קלאסי ה-ו
    18:30 - 19:30
  • קלאסי חטיבה
    19:30 - 20:25

חמישי

  • קלאסי אינדונג חובה- א
    16:30 - 17:15
  • קלאסי מוצ'ינה א-ב
    18:00 - 18:45
  • קלאסי ג-ד
    18:45 - 19:30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
15:00
ג'אז קנוי ה-ו
15:30
16:30
טלי

ג'אז ד
16:00
16:45
ספיר

ג'אז מוצ'ינה א-ב
16:30
17:15
טלי

ג'אז קוניסי ג'
17:15
18:00
טלי

ג'אז א-ב
17:30
18:15
ספיר

ג'אז פרסטו ד'
18:00
18:45
טלי

ג'אז ג
18:15
19:00
ספיר

ג'אז מובמנט ז'
18:45
19:45
טלי

ג'אז מוואדו ח-ט
19:45
20:45
טלי

ג'אז  הרקאו י-י"ב
20:45
22:00
טלי
16:00
17:00
ג'אז אינדונג חובה- א
17:45
18:30
יעלי
18:00
19:00
פיוז'ן -חטיבה
19:30
20:45
דור

פיוז'ן - תיכון
20:45
22:00
דור
20:00
21:00

ראשון

  • ג'אז קנוי ה-ו
    15:30 - 16:30
  • ג'אז ד
    16:00 - 16:45
  • ג'אז מוצ'ינה א-ב
    16:30 - 17:15
  • ג'אז קוניסי ג'
    17:15 - 18:00
  • ג'אז א-ב
    17:30 - 18:15
  • ג'אז פרסטו ד'
    18:00 - 18:45
  • ג'אז ג
    18:15 - 19:00
  • ג'אז מובמנט ז'
    18:45 - 19:45
  • ג'אז מוואדו ח-ט
    19:45 - 20:45
  • ג'אז  הרקאו י-י"ב
    20:45 - 22:00

שלישי

  • ג'אז אינדונג חובה- א
    17:45 - 18:30

רביעי

  • פיוז'ן -חטיבה
    19:30 - 20:45
  • פיוז'ן - תיכון
    20:45 - 22:00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
15:00
היפ הופ ד-ה-ו
15:30
16:15
לירון

היפ הופ קוניסי ג'
16:15
17:00
לירון
16:00
17:00
היפ הופ מוצ'ינה
17:00
17:45
לירון

היפ הופ פרסטו ד'
17:45
18:30
לירון

היפ הופ קנוי ה-ו
18:30
19:30
לירון
18:00
19:00
היפ הופ חטיבה
19:30
20:45
שרון

היפ הופ תיכון
20:45
21:45
שרון
20:00
21:00

רביעי

  • היפ הופ ד-ה-ו
    15:30 - 16:15
  • היפ הופ קוניסי ג'
    16:15 - 17:00
  • היפ הופ מוצ'ינה
    17:00 - 17:45
  • היפ הופ פרסטו ד'
    17:45 - 18:30
  • היפ הופ קנוי ה-ו
    18:30 - 19:30

חמישי

  • היפ הופ חטיבה
    19:30 - 20:45
  • היפ הופ תיכון
    20:45 - 21:45
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
16:00
מודרני חטיבה
16:00
17:00
אסי
17:00
קומפוזיציה חטיבה תיכון
17:00
18:15
אסי

מודרני תיכון
18:15
19:15
אסי
18:00
19:00

שני

  • מודרני חטיבה
    16:00 - 17:00
  • קומפוזיציה חטיבה תיכון
    17:00 - 18:15
  • מודרני תיכון
    18:15 - 19:15
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
16:00
מחול יצירתי –חובה
16:15
17:00
יעלי
17:00
מחול יצירתי – ט. טרום חובה
17:00
17:45
יעלי
מחול יצירתי – טרום וחובה
17:15
18:00
יעלי

שלישי

  • מחול יצירתי –חובה
    16:15 - 17:00
  • מחול יצירתי – ט. טרום חובה
    17:00 - 17:45

חמישי

  • מחול יצירתי – טרום וחובה
    17:15 - 18:00
No events available!